Izvēlne
Pirkumu grozs

Privātuma politika

Privātuma politika

Šo tīmekļa vietni uztur SIA Baltic Abrasives. Personas dati nozīmē jebkuru informāciju, ko pašu par sevi vai kopā ar citu informāciju var izmantot, lai identificētu konkrētu personu, ar šo personu sazinātos vai atklātu tās atrašanās vietu, vai arī identificētu indivīdu. Lūdzam izlasīt šo privātuma politiku un šos lietošanas noteikumus, lai gūtu skaidru izpratni par to, kā vācam, izmantojam un jebkādā citā veidā apstrādājam jūsu personas datus.

1. Personas datu glabāšana un apstrāde

SIA Baltic Abrasives personas datus var uzglabāt savās uzskaites, plānošanas, mārketinga un grāmatvedībās sistēmās (turpmāk Sistēmās). Dati var ietvert vārdu, uzvārdu; amata nosaukumu, e-pasta adresi, telefona numuru, kā arī informāciju par uzņēmumu. Turklāt datus, kas klasificēti kā personas dati, var ievākt arī Google Analytics rīks.

2. Personas datu izmantošana

SIA Baltic Abrasives  izmanto grāmatvedības, saziņas, mārketinga un pārdošanas nolūkiem vāktos personas datus, piemēram, e-pasta adresi un vārdu, uzvārdu.

3. Piekrišana saziņai un personas datu glabāšanai

Vācot personas datus ar mūsu tīmekļa vietnēs atrodamo veidņu starpniecību, jums var tikt lūgts norādīt jūsu vārdu,uzvārdu; jūsu e-pasta adresi, telefona numuru, tīmekļa vietnes adresi, kā arī citu informāciju. 

Lai ievadītu attiecīgās personas datus Sistēmās, vispirms jāsaņem attiecīgās personas rakstiska piekrišana (pa e-pastu), ja vien attiecīgā persona pati jau nav pierakstījusies vai paziņojusi par piekrišanu, piemēram, izmantojot veidnes tīmekļa vietnē.

Personas datus var ievadīt Sistēmās, arī pamatojoties uz attiecīgās personas profesionālo nodarbošanos un/vai pārstāvēto darba devēju. Šo personas datu apstrādi var veikt tikai, ja apstrāde atbilst Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi (Vispārīgā datu aizsardzības regula jeb VDAR) 6. pantam, ir nepieciešama SIA Baltic Abrasives vai trešo personu leģitīmo interešu nolūkiem un vienlaikus tiek nodrošināta attiecīgo datu subjektu interešu vai fundamentālo tiesību ievērošana un attiecīgajiem personas datiem noteiktā aizsardzība. 

Jūsu Baltic Abrasives SIA sniegtie personas dati mums palīdz:

1.       Veikt pārdošanas darījumus (rēķinu sastādīšana, pasūtījumu pieņemšana, piegādes nodrošināšana

2.       mēs varam personalizēt jūsu pieredzi un sniegt jums tādu saturu un tādus produktu piedāvājumus, kas jūs visvairāk interesē;

3.       mēs varam uzlabot savu tīmekļa vietni, lai tā kļūtu jums noderīgāka.

Mums ir nepieciešama jūsu e-pasta adrese, lai:

·         nosūtītu informāciju, kas jūs varētu interesēt, atbildētu uz pieprasījumiem un/vai citiem jautājumiem;

·         varētu ar jums sazināties, ja mūsu sortimentā vai piedāvājumā ir veiktas izmaiņas, par kurām, mūsuprāt, jums būtu derīgi zināt.

4. Cik ilgi tiek glabāti personas dati?

SIA Baltic Abrasives regulāri pārskata tās Sistēmās atrodamos personas datus. Mēs paši atjauninām un labojam datus un dzēšam to personu datus, kuras mums ir norādījušas, ka vairs nevēlas saņemt mūsu mārketinga materiālus. Ar neaktīvām personām saistīti dati tiek dzēsti, ievērojot SIA Baltic Abrasives Datu aizsardzības un privātuma politiku, pat ja attiecīgā persona nav mūs informējusi par savu vēlmi dzēst savus personas datus.

Jebkurā laikā varat atcelt savu pierakstīšanos ziņojumu saņemšanai no mums.

5.    Datu Aizsardzība

Personas dati var tikt nodoti trešajām personām, ar kurām mēs sadarbojamies un kuras mums sniedz pakalpojumus, lai mēs varētu nodrošināt un uzlabot mūsu kā uzņēmuma un arī mājaslapas darbību (piemēram, datu izvietošanas un uzturēšanas, datu un portāla drošības, maksājumu apstrādes, risku un krāpniecības novēršanas un atklāšanas, datu analīzes, īsziņu un e-pasta izsūtīšanas, juridiskos un finanšu pakalpojumus).

 6. Personas datu pārskatīšana

SIA Baltic Abrasives uz indivīda jautājumiem par attiecīgā ievāktajiem personas datiem sniedz atbildes saprātīgā laika periodā, ievērojot SIA Baltic Abrasives Privātuma politikā noteikto. Indivīdam ir tiesības pārskatīt savus personas datus, labot nepareizus datus, kā arī pieprasīt datu dzēšanu no Sistēmām (izņemot tos ko glabāt prasa LR normatīvie akti – grāmatvedības dati, līguma dati u.c.)

7. Google Analytics un sīkdatnes

Sīkdatnes ir faili, ko tīmekļa vietne vai pakalpojuma sniedzējs nosūta uz jūsu datora cieto disku, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu (ja to atļaujat). Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes vai pakalpojuma sniedzēja sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu, ievākt un atcerēties noteiktu informāciju. Mēs, piemēram, izmantojam sīkdatnes, lai iegūtu jūsu paradumu kopainu, kuras pamatā ir jūsu agrākās vai pašreizējās darbības tīmekļa vietnē. Tādējādi mēs spējam jums sniegt uzlabotus pakalpojumus. Mēs arī izmantojam sīkdatnes, lai apkopotu datus, piemēram, par tīmekļa vietnes apmeklējumu plūsmu un tīmekļa vietnē veiktajām darbībām, lai tādējādi varētu nākotnē piedāvāt labāku pieredzi un rīkus. Informācijas vākšanai mūsu vārdā mēs varam piesaistīt arī uzticamus trešo pušu piegādātājus. Jūs varat izvēlēties saņemt paziņojumu savā datorā ikreiz, kad tiek nosūtīta sīkdatne, vai arī bloķēt visu sīkdatņu saņemšanu. Šo darbību jūs varat veikt savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Tā kā dažādas pārlūkprogrammas funkcionē nedaudz atšķirīgi, jums būtu jādodas uz sava pārlūka palīdzības sadaļu, lai noskaidrotu, kā pārvaldīt sīkdatnes jūsu konkrētajā pārlūkprogrammā.

Bloķējot sīkdatņu saņemšanu, dažas no funkcijām, kas palīdz padarīt jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu efektīvāku, var darboties sliktāk.

Šī tīmekļa vietne izmanto Google Inc. (Google) sniegto tīmekļa analīzes pakalpojumu Google Analytics. Google Analytics izmanto sīkdatnes, tas ir, teksta datnes, kas izvietotas jūsu datorā, lai būtu iespējams analizēt to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni. Informāciju (tostarp jūsu IP adresi), ko rada šīs sīkdatnes, jums apmeklējot tīmekļa vietni, Google var pārsūtīt uz serveriem un uzglabāt serveros, kas atrodas, piemēram, ASV. Google var izmantot šo informāciju, lai piekļūtu informācijai par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu, apkopotu ziņojumus par tīmekļa vietnē veiktajām darbībām tīmekļa vietnes īpašnieka vārdā un sniegtu citus pakalpojumus saistībā ar darbībām tīmekļa vietnē un interneta izmantošanu. Google var šo informāciju nosūtīt arī trešajām pusēm, ja to nosaka likumdošana, vai gadījumos, kad attiecīgās trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Izvēloties noteiktus iestatījumus savā pārlūkprogrammā, jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, bet lūdzam ņemt vērā, ka tādējādi pastāv iespējamība, ka jūs nevarēsiet pilnībā izmantot tīmekļa vietnes funkcijas. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka Google apstrādā jūsu personas datus šajā dokumentā iepriekš norādītajos veidos un nolūkos.

Ja jums ir jautājumi par mūsu privātuma politiku, laipni aicinām ar mums sazināties, izmantojot norādīto informāciju:

SIA Baltic Abrasives

balticabrasives@balticabrasives.lv

67612169

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību atbiilstoši Privātuma politikai!