Izvēlne
Pirkumu grozs

Par mums

Urbji.lv piedāvā klientiem profesionālās klases metālapstrādes instrumentus (urbjus, kroņurbjus, zenķerus, vītņgriežus, pakāpjurbjus u.c.) par pieejamu cenu, nodrošinot labāko cenas/kvalitātes attiecību tirgū.

Urbji.lv pārstāv Vācijas ražotāju EXACT - nodrošinot gan visaugstākās kvalitātes urbjus, gan ekonomisko kvalitatīvu ekonomisko piedāvājumu (EVENTUS). EXACT jau vairāk nekā 60 gadus izstrādā un ražo augstas precizitātes instrumentus – urbjus, vītņgriežus, vītņurbjus, kroņurbjus u.c. Tehnoloģiju un pielietojuma koncepciju izstrāde un ražošanas procesa veikšana vienuviet nodrošina visaugstākajām prasībām atbilstošus instrumentus.

Nodrošinām ar metālapstrādes instrumentiem gan  metālapstrādes uzņēmumus, būvniecības  pakalpojumu sniedzējus, amatniekus, gan arī tirdzniecības un nomas uzņēmumus. Veicam operatīvu pasūtījumu izpildi un meklējam piemērotāko  risinājumu katrai konkrētajai klienta vajadzībai. Viena no priekšrocībām ir iespēja pasūtīt nestandarta produktus (specifiski diametri, garumi, pārklājumi utt)

Urbji.lv izveidots mūsu esošo un jauno klientu papildu ērtībai – veicot pasūtījumus vai iepazīstot piedāvāto produktu pamatīpašības. Katrs lietotājs varēs šeit atrast sev nepieciešamo vai jautājiet mums, mēs piedāvāsim nepieciešamo produktu tieši Jums.

Piedāvājam arī abrazīvu  - griezējdisku, slīpdisku, smilšpapīra izstrādājumu ut.t piegādi metālapstrādes, kokapstrādes, būvniecības un citu nozaru uzņēmumiem Sīkāk www.smilspapirubaze.lv 


URBJI.LV

SMILSPAPIRUBAZE.LV

Baltic Abrasives SIA

K. Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, Latvija   

Tel:  +37167612169

balticabrasives@balticabrasives.lv


 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību atbiilstoši Privātuma politikai!