Izvēlne
Pirkumu grozs

Iegādes noteikumi

IEGĀDES  NOTEIKUMI

Vispārīgi noteikumi

·         Šie noteikumi reglamentē attiecības starp internetveikala www.urbji.lv Pircēju un Pārdevēju. Papildu šiem noteikumiem tiesiskās attiecības, kas rodas iegādājoties preci/materiālu internetveikalā, reglamentē Latvijas Republikas normatīvie akti.

·         Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma, preču attēliem, cenām un aprakstiem ir informatīvs raksturs.

·         Ja pie preces norādīta cena 0, tas nozīmē, ka ir ievietots atbilstošā materiāla apraksts un interesējošās specifikācijas cenu, minimālos pasūtījuma apjomus un piegādes termiņus var noskaidrot pie pārdevēja.

·         Pasūtot preci internetveikalā, Pircējs piekrīt šiem Noteikumiem.

·         Visi strīdi, kas attiecas uz šo Noteikumu izpildi, ja tie nav atrisināti starp Pircēju un Pārdevēju pārrunu ceļā, ir izskatāmi tiesā Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

·         Vietnē publicētās informācijas un attēlu kopēšana ir aizliegta.


Iepirkšanās noteikumi

·         Prece pieejama ar vai bez reģistrēšanās internetveikalā.

·         Visi Pircēja personas dati, apmeklējot internetveikalu un veicot norēķinus par Preci, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, atbilstoši Privātuma Poilitikai un LR normatīvajiem aktiem.

·         Pirms pasūtījuma veikšanas, Pārdevējam ir tiesības pārbaudīt Pircēja norādīto datu atbilstību un vajadzības gadījumā precizēt/papildināt.

·         Pēc preces pasūtīšanas internetveikalā mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums pa norādīto kontakttālruni, lai apstiprinātu pasūtījumu, vienotos par apmaksas un preces saņemšanas noteikumiem, nepieciešamības gadījumā precizētu cenu un piegādes termiņus.

·         Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.


Apmaksas un preces saņemšanas noteikumi

·         Par apmaksas veidu Pircējs vienojas ar Pārdevēja pārstāvi pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Par precēm Pircējs var norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai izmantojot internetbanku, ar pēcapmaksu, ja tiek noslēgta vienošanās.

·         Preci var saņemt Kārļa Ulmaņa gatvē 2, Rīgā darba dienās: 9.00-17.00.

·         Par preces piegādes iespējām un izmaksām jāvienojas ar Pārdevēja pārstāvi pasūtījuma apstiprināšanas brīdī.


Atteikuma tiesības

·         Atteikuma tiesības ir tiesīgs realizēt Pircējs, kurš atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem ir uzskatāms par patērētāju

·         Pircējs ir tiesīgs izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no noslēgtā līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, kas tiek skaitītas no preces saņemšanas dienas. Uzsākot iegādātās preces lietošanu, Pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai precei un prece vairs nevar tikt atgriezta.

·         Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atgriezta pilnā komplektācijā, ieskaitot oriģinālo preces iepakojumu un uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu, pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta

·         Atteikumu tiesību gadījumā prece ir jānogādā Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatve 2, darba dienās: 9.00-17.00., jāiesniedz iesniegums par atteikuma iemesliem.

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību atbiilstoši Privātuma politikai!